Середа, 20-08-08, 06:16
Неофіційний сайт ФК"Бердичів"
 
Меню сайту

Розділи щоденника
Архів [29]

Наше опитування
Кого або що потрібно змінити у ФК «Бердичів» аби команда показала гідний результат та гру?
Всего ответов: 71

Головна » 2008 » Червень » 30 » До уваги шанувальників футболу!
До уваги шанувальників футболу!
00:29
Вперше Бердичеві за ініціативи міського голови на великому екрані в кінотеатрі під відкритим небом біля міського Палацу культури ім. Шабельника О.А. ви зможете спостерігати півфінали та фінал европейської першості з футболу. 

Великі розміри зображення, гарний звук, чудові кольори - ви наче безпосередньо на стадіонах Австрії та Швейцарії станете свідками захоплюючих останніх матчів чемпіонату Європи, не покидаючи рідного міста Бердичева. 

Чекаємо на вас 25,26 та 29 червня о 21:30 на літньому майданчику біля міського Палацу культури. 


Бердичівський міськвиконком, http://berdychiv.osp-ua.info

Категорія: Архів | Переглядів: 47 | Додав: fcberdychiv | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
30-06-08
2. fcberdychiv (fcberdychiv)
19. Криця (Криця)
Все ідеально не може бути, тому критика потрібна для подальшого розвитку і удосконалення.
18. Рікарду Ізексон Дос Сантос Лейта (отвязний_тінейджер)
Олег

Невже це я висловив своє фе? Я кажись ось це написав:

Враження від колективного перегляду та гри Іспанців - максимально позитивні.

Єдине що мені не сподобалось так це те що наш ШАНОВНИЙ Подгарчук висловив своє фе від того що ми не вболіваємо за "дружню" нам Росію і від цього в нього пропав весь оптимізм і бажання коментувати. А коментує він весело, особливо про Турків які там нам щось строять... ( посміхнуло) і так дійсно ФеКа Бердичів трішки ріже вуха. Але це все деталі, а в цілому враження МАКСИМАЛЬНО ПОЗИТИВНІ.
17. Рікарду Ізексон Дос Сантос Лейта (отвязний_тінейджер)
Особисто я не вживаю спиртні напої тому не залишив опісля себе сміття. Чи потрібно було прибрати за іншими?
А Криця правий: позитивні емоції від нововведення найкращий вислів подяки. Але корона в мене не впаде й подякувати, спробую виправитись.
Організаторам величезний мега та побажання прогресувати й надалі. ( з першого разу не все вдалось, а от вчора пройшло все на ура.)

П.С. є ідея перенести всі матчі чемпіонату України на годин 10 вечера щоб ми могли їх колективно проглядати
16. Олег
Криця, більш ніж достатньо, але я не розумію того, коли люди гарні починання "рублять на корню", тобто починають висказувати своє "фє" (то ти візьми і зробити хоча б щось для того, а не виказуй своє "фє"). Урни були, проте дійсно бажано ще доставити!
15. Криця (Криця)
Стосовно сміття, пане Олеже, то організаторам варто було б продумати і додаткові урни. А то, якщо не помиляюся, одна біля "Колобка", інша через 100 м біля стовпа біля дороги. Хоча культура деяких глядачів справді була не на висоті.

А стосовно "маленького дякую". Хіба позитивних емоцій вболівальників Вам не достатньо для оцінки нововведення, щоб кожен висловлювався особисто?
14. Олег
Рікарду Ізексон Дос Сантос Лейта (отвязний_тінейджер) а ти хоч маленьке дякую організаторам сказав? А писати звичайно можна ("справа не надто важка")! Можна було би і вболівальникам за собою прибрати, те що насмітили (не всі звичайно, проте сміття було)!!!

Організатори будуть намагатися приємно всіх дивувати переглядами спортивних подій!
13. fcberdychiv (fcberdychiv)
Я теж у фіналу буду щиро вболівати за збірну Іспанії!!!
12. Рікарду Ізексон Дос Сантос Лейта (отвязний_тінейджер)
Враження від колективного перегляду та гри Іспанців - максимально позитивні. Але ще достатньой "вболівальників" "дружньої" Росії. Подгару взагалі сумно що хтось за Іспанію вболіває. А якої мами він вважав що ми повинні навпаки за Росію вболівати? Добили його аргументи на цей рахунок: Павленко та ще хтось там ( непамятаю) вихідці з України. Зрадників в герої???

П.С. пропоную матчі Ліги Чемпіонів, особливо за участю наших команд, теж показувати таким же способом. На мою думку справа не надто важка для організаторів а ефект досить позитивний.

П.П.С. в неділю вболіватиму за Іспанію. Вона мені вже як рідна
11. Криця (Криця)
Джоне, don't stop the hooligans! Фаєр-шоу - неймовірне! Матчі мають проводити за темноти! Шана та повага!

Дякую за організацію свята, за оголошення про суботній матч ФКББ, міліції (!) за те, що не зіпсувала свята і Іспанії - від щирого серця!

Добрий я...
10. fcberdychiv (fcberdychiv)
Браво Іспанія! Враження від перегляду під відкритим небом футболу - просто супер!


30-06-08
1. fcberdychiv (fcberdychiv)
9. Джон (Джон)
"Дозвіл юстиції" на перегляд вже отримав. Тільки б не дощ!...
8. Криця (Криця)
Можна сказати, що показ вдався. Місцева техніка не підвела, а от спутник, вперше за ЧЄ-2008, не справився із навантаженнями. А мо' диверсія?..
Було невелелюдно, біля 80-90 чоловік. Зате цікаво та емоційно. Не кожен вдома так повболіває. Подгар був в ударі. Став місцевим коментатором. Коли вдало, коли не дуже, але сміху було вдосталь...
Не думав, що в Бердичеві стільки вболівальників Туреччини...
Неприємно здивували репліки Подгорчука: "ФеКа "Бердичів", ніби його в школі не вчили правильно букви вимовляти; а також "громадяни Туреччини, які будують нам Бальзака, мають бачити, як за них вболівають у Бердичеві: Турция - ми с табой!" - забрали робочі місця в українців, а він з того тішиться...
Сьогодні має бути ще цікавіше...
7. fcberdychiv (fcberdychiv)
Навіть реклама на місцевому телебаченні про цю подію є, а про матчі Чемпіонату області немає.
6. Джон (Джон)
Олєжа, 1 000 000% добре!!!!
5. Рікарду Ізексон Дос Сантос Лейта (отвязний_тінейджер)
Звичайно добре!!! Бабульки всього Прогресовського району в Четверг будуть чути щось типу "Москалів - на палі...
4. Олег
Хлопці! То це добре що хочуть на великому екрані транслювати футбол чи ні?
3. сергій (sear)
в нас даже до такого не додумаются
2. Джон (Джон)
Ну ти зрівняв! Це ж чемпіонат Європи, а то - чемпіонат області...
Не знаю, чи вийде сьогодні прийти, а завтра, думаю, проти росіян повболіватиму.
1. Криця (Криця)
Ти ба! А чому це наш ріднесенький міськвиконком, зокрема і відділ спорту, не повідомляє про проведення поєдинків обласного Чемпіонату за участю ФК "Бердичів"? Адже клуб - комунальна власність міста?!

Ім`я *:
Email:
WWW:
Код *:
Форма входу
Логін:
Пароль:

Календар
«  Червень 2008  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2008